İşinizi riske atmak istemiyorsanız kesinlikle outlook kullanmayınız.

Her şeyin web tabanlı olduğu ve tüm cihazlardan her şeye ulaşıldığı bir çağda masaüstü programı kullanarak işinizi riske atmayın.

Nasıl, outlook kullanarak işimi tehlikeye atmış olurum?

1-) Outlook masa üstü programı olduğu için bilgisayarınız bozulur, çalınır veya kaybolursa gönderilen tüm maillerinize bir daha ulaşamazsınız.

Outlook'dan gönderilen mailler masaüstü programında kalır ve bir daha ulaşamazsınız. Önemli maillerinize ulaşamamak size maddi ve manevi zararlar verebilir.

2-) Laptopunuzdan veya bilgisayarınızdan mükelleflere gönderdiğiniz maili dışarıdayken bakma ihtiyacınız olursa maile maalesef bakamazsınız.

3-) Bilgisayar veya laptopunuza bulaşacak bir vürüs masaüstü programı olan outlook'a bulaşma ihtimali çok yüksektir.

4-) Outlook programının canlı destek hattı yoktur ve sorun yaşarsanız size yardımcı olacak kimseyi bulamazsınız.

5-) Outlook aracı bir program olduğu için boş yere mail adresinizi aracı bir program üzerinden kullanarak sorun yaşama ihtimalinizi yükseltirsiniz.

Kendi ana mail panelinizde outlook'un çok üstünde bir teknolojiye ve özelliğe sahip olun. Outlook gibi aracı bir programa esir olmayın.

Üstelik tarayıcınıza mail bildirim eklentisi kurarak outlook gibi gelen maillerinizin bildirimlerini alabilirsiniz. (yani yeni mail geldiği zaman size hemen mail bildirimi gelecek ve bildirime tıkladığınızda otomatik olarak mail hesabıız açılacaktır.)

Kısacası; outlook'ta var olan özellikler kendi mail sisteminizde zaten standart olarak vardır. Ayrıca kendi panelinizde çok daha fazla özellik ve güvenlik vardır.

Peki outlook yerine ne kullanmalıyız?

Kendi mail panelinizi kullanarak, her yerden tek tuşla tüm gönderilen ve gelen maillerinize ulaşabilirsiniz.

Web sitenize girin ve E-POSTA OKU menüsüne tıklayın. Hepsi bu kadar. Nerde olursanız olun tüm maillerinize tek tuşla güvenle ulaşın.

Üstelik cep telefonu ve tabletinize indireceğiniz uygulamalardan gönderilen tüm maillere E-POSTA OKU bölümünden gireceğiniz panelden den ulaşabilrisiniz.

Tüm maillerimi kendi panelime bağlayıp buradan mail gönderip alabilir miyim?

Kendi panelinizden mail hesabınıza giriş yapın ve sahip olduğunuz tüm mailleri tanımlayın.

İster diğer web siteniz uzantılı mail hesaplarınızı isterseniz hotmail, gmail, yahoo, mynet vb. maillerinizi kendi mail panelinize tanımlayarak tüm maillerinizi görebilir ve bu mail adreslerinden mail gönderebilirsiniz.

Üstelik sadece web panelinden değil cep telefonunuza indirdiğiniz mail uygulamasından da tüm maillerinizi kontrol edebilir ve buradan mail gönderebilirsiniz.